Buffet a la chef Tourist special

Buffet a la chef Tourist special

11. augusta

Vitajte! Welcome! Herzlich willkommen! Benvenuto! Bienvenue! Dobro došli! добро пожаловать! 歡迎! Vedieť v hlavnej turistickej sezóne slušne pozdraviť či privítať zahraničného návštevníka v jeho rodnej reči je výhodou a určitým prejavom úcty. Letné vyhliadkové plavby po Dunaji s večerou formou bufetových stolov a la chef sú obľúbené pre domácich, ale aj turistov celého sveta. Vďaka tomu naše, vo viacerých jazykoch aspoň základné vedomosti veľmi radi a často využívame.

Aj vy s obľubou spoznávate nových ľudí a tešíte sa keď môžete konverzovať v cudzom jazyku? Počas našej plavby popod bratislavské mosty na to budete mať s veľkou pravdepodobnosťou príležitosť. Samozrejme, ak budete chcieť. Príjemná atmosféra večernej plavby pri kvalitnom jedle z čerstvých sezónnych surovín poskytuje všetky predpoklady na neformálne rozhovory. A tie keď na našej lodi začnú, môžu ďalej pokračovať v niektorom z množstva výborných bratislavských podnikov.  

Menu

Predjedlo

Buffet a la chef


Hlavné jedlo

Buffet a la chef


Dezert

Buffet a la chef

Program

Príchod na loď

od 18:00 h


Večera počas vyhliadkovej plavby so živou hudbou v čase

19:00 - 20:00 h


Kotvenie v prístave v čase

18:00 - 19:00 h a 20:00 - 21:00 h

Cestovné lístky

Predajná cena

€ 33 / osoba

Kúpiť lístok
Radi by ste dostávali newsletter do Vašej schránky? Odoberať
Partneri

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Zobraziť viac informácií Rozumiem