Aktuality

Aktuality

HYGIENICKÉ OPATRENIA A ZMENA OTVÁRACÍCH HODÍN

Sme veľmi radi, že môžeme obnoviť plavby na Dunaji a privítať Vás na palubách našich lodí. Budeme vám nesmierne vďační, ak nám pomôžete a spoločne budeme až do odvolania dodržiavať hygienické opatrenia a protiepidemiologické postupy. Ďakujeme, že si kupujete lístky na plavbu online! Online predaj je dostupný najneskôr 24 hodín pred začiatkom plavby.

Pokračovanie článku
HYGIENICKÉ OPATRENIA A ZMENA OTVÁRACÍCH HODÍN

OPÄTOVNÉ ZAHÁJENIE PLAVIEB OD 30.05. 2020!

S radosťou Vás opäť privítame na palube našich lodí. Pravidelné plavby počas víkendov -Bratislavský okruh a plavba na Devín sú opäť dostupné! Neváhajte využiť kúpu lístka online cez našu webovú stránku. Pri kúpe lístka online chránite nie len seba, ale aj nás a my Vám za to  ponúkame 10 % zľavu z lístka. V sekcii plavby - pravidelné plavby si môžete vybrať z momentálne dostupných plavieb : Bratislavský okruh a Bratislava- Devín- Bratislava.

Pokračovanie článku
OPÄTOVNÉ ZAHÁJENIE PLAVIEB OD 30.05. 2020!

Pozastavenie plavieb

Vážení zákazníci, na základe rozhodnutia vlády Slovenskej republiky sme povinní pozastaviť našu prevádzku a plavby z dôvodu preventívnych opatrení v súvislosti s vírusom COVID- 19. Plavby budu zrušené a prevádzka uzatvorená do odvolania. Po skončení nútených opatrení  Vás radi  opäť uvítame na našich palubách. Ďakujeme za pochopenie. Váš LOD team

Pokračovanie článku
Pozastavenie plavieb
<< 1 2 3
Radi by ste dostávali newsletter do Vašej schránky? Odoberať
Partneri

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Zobraziť viac informácií Rozumiem