Aktuality

Aktuality

Valentínska plavba

Vychutnajte si romantické chvíle počas plavby popod bratislavské mosty, užite si večernú panorámu Bratislavy z paluby lode a pobozkajte svoju milovanú polovičku na vlnách Dunaja pri romantickej hudbe a chutnej večere.

Valentínska plavba

Hľadáte na Valentína niečo výnimočné?

Skúste romantickú plavbu po Dunaji.

Valentín je za dverami a preto sme si pre vás pripravili špeciálnu ponuku ako stráviť Valentín. Bez ohľadu na to, či ste so svojou milou či svojím milým už roky alebo sa chystáte na vášho prvého spoločného Valentína, darovať si spoločný zážitok je skutočne trendy.

Vychutnajte si romantické chvíľe so svojou polovičkou na vlnách Dunaja s večerou so špeciálnym gurmánskym menu pri tónoch živej hudby s krásnym výhľadom na večernú panorámu Bratislavy.

Plaviť sa budete v modernej výletnej lodi popod bratislavské mosty. Z vášho miesta na palube si budete užívať romantické výhľady na nábrežie Starého mesta či nádherne vysvietený Bratislavský hrad.  Dokonalú atmosféru valentínskeho večera dotvorí živá hudba, ktorá je rovnako súčasťou tejto špeciálnej plavby.

Radi by ste dostávali newsletter do Vašej schránky? Odoberať
Partneri

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Zobraziť viac informácií Rozumiem